اولین هدف ما رضایت مندی و آسودگی خاطر مشتریان فروشگاه اینترنتی 360persia می باشد. بنابراین تیم پشتیبانی ما نیز می کوشد تا تحقق این هدف، به بهترین نحو صورت گیرد.رسیدن کالای مورد نظر به دست مشتری ، در شرایط مطلوب و مناسب نیز یکی از دغدغه های ما می باشد. با وجود این امر ممکن است ،پس از رسیدن سفارش به دست مشتری ،مشتریان محترم با مسایلی بر خورد کنند. در چنین شرایطی تیم پشتیبانی خدماتی را به عنوان خدمات پس از فروش برای مشتریان گرامی در نظر گرفته است.

ضمانت بازگشت کالا

کالای خریداری شده،اشکال فنی دارد : در این صورت مشتری محترم موظف است بلافاصله پس بر خورد با مشکل حداکثر تا 48 ساعت بعد از تحویل محصول این مشکل را با تیم پشتیبانی در میان بگذارد و تا 7 روز مهلت برگشت زدن کالا را دارد.

کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با آنچه در سایت توضیح و به نمایش گذاشته شده ، مغایرت دارد: بعد از رسیدن بسته مورد نظر ، مشتری گرامی باید قبل از بازگشایی پلمپ کارتن کالا، اطلاعات مندرج روی کارتن را به دقت بررسی نماید. (مدل ،رنگ)درصورت مشاهده هر گونه مغایرت ،حداکثر تا 24 ساعت بعد از تحویل کالا این مشکل را به تیم پشتیبانی اطلاع دهند. در صورت باز شدن پلمپ کارتن ،دیگر امکان تعویض کالا وجود ندارد. اشاره به این نکته لازم است که عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است. 

کالای خریداری شده آسیب دیدگی ،ایراد فیزیکی یا ظاهری دارد: در این صورت مشتری محترم موظف است بلافاصله پس بر خورد با مشکل حداکثر تا 24 ساعت بعد از تحویل محصول این مشکل را به تیم پشتیبانی اطلاع دهند .

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود : لطفا قبل از خرید کالا مورد نظر مقایسه و بررسی های لازم را به دقت انجام دهید. در صورت ارسال کالا دیگر امکان مرجوع شدن  بسته وجود ندارد .

بازگشت کالا تنها پس از در میان گذاشتن مسئله پیش آمده با تیم پشتیبانی و هماهنگی های لازم مقدور می باشد ،در صورت بازگشت بدون اطلاع بسته مورد نظر باطل و غیر قابل قبول است.

چرا ۳۶۰ پرشیا؟

۳۶۰ پرشیا یک فروشگاه اینترنتی کار آفرین محور در زمینه خرید  و فروش صنایع دستی و کادویی و دست سازه های هنری با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت در جنوب کشور است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز نموده است. در ۳۶۰ پرشیا یک بستر آنلاین تخصصی جهت خرید جدیدترین صنایع دستی شامل خاتمکاری ،میناکاری، منبتکاری، معرقکاری، ویترای، رزین، کارهای چوبی، گلیم، گبه، قالی، حصیربافی، قلمزنی، قلمکاری و جواهرات دستساز فراهم آمده است بگونه ای که تولید کنندگان  از طریق غرفه آنلاین و برگزاری گالری اینترنتی زیر چتر حمایتی فروشگاه کادویی ۳۶۰ پرشیا اقدام به فروش عمده یا جزیی کالای خود نموده و از سویی دیگر خریداران با خیالی آسوده از میان انبوه متنوعی از کالاها و از طریق پرداخت امن ، اقدام به خرید می نمایند. ۳۶۰ پرشیا همواره تلاش نموده تا دست چینی از کالاهای هنری تولید شده توسط کار آفرینان ایرانی از تهران ، شیراز ، اصفهان ، تبریز ، مشهد ، یزد و جای جای ایران را به هنر دوستان تقدیم نماید. در مناسبتهایی مثل روز پدر، روز مادر، کادو ولنتاین و سپندارمذگان، تولد، خرید جهیزیه، هر خرید از فروشگاه صنایع دستی ۳۶۰ پرشیا کمکی بزرگ در جهت حمایت کار آفرینان جوان ایرانی و توسعه بازار دست سازه های هنری و ترویج فرهنگ استفاده از کالاهای بومی است . به امید روزی که آثار  هنری فاخر دستان ایرانی بجای پنهان ماندن در پستوی موزه ها  و  مغازه ها ، تجلی گر فرهنگ کهن ایرانی در منازل ما باشد. 

( با احترام ،  مدیریت گالری اینترنتی ۳۶۰ پرشیا در شیراز)